ایجاد بهترین شبکه برای تجارت شما


خدمات شبکه چیست؟

شبکه های کامپیوتری به گروهی از کامپیوترهای متصل به هم گفته می شود. این کامپیوترها می توانند کامپیوترهای شخصی (PC,Laptop) و یا کامپیوترهای سرویس‌دهنده (Server) باشند که با استفاده از دستگاه هایی نظیر سوئیچ (Switch) و مسیریاب (Router) به یکدیگر متصل شده و تشکیل یک شبکه کامپیوتری را داده اند.
امّا امروزه دستگاه های زیاد دیگری اعم از سیستم های دوربین مداربسته (CCTV) ، تلفن های مبتنی بر آی پی (VoIP) ، تبلت ها (Tablet) ، تلفن های هوشمند (Smartphone) و کنسول های بازی (Game Console) قابلیت اتصال به شبکه کامپیوتری را دارند. حتی فراتر از تمام این ها، اینترنت اشیاء (IoT-Internet of Things) قابلیت اتصال هرچیزی به شبکه های کامپیوتری را فراهم می کند.
هدف از ایجاد شبکه های کامپیوتری ایجاد اتصال (Connection) و به اشتراک گذاری منابع (Resource Sharing) است. اتصال بین کامپیوتر و سرور در یک شبکه سازمانی و یا اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق تکنولوژی WiFi ، به اشتراک گذاری پرینتر (Printer Sharing) و فایل (File Sharing) در شبکه کامپیوتری، دسترسی به نرم افزار اتوماسیون اداری بر روی وب (Web)، ارسال ایمیل (E-mail)، از جمله امکاناتی است که شبکه های کامپیوتری برای ما فراهم می‌کنند.
همچنین به لطف انواع تکنولوژی های VoIP و Video Conferance امکان ارتباط صوتی و تصویری بر روی بستر شبکه‌های کامپیوتری وجود دارد.

 

مزایای خدمات شبکه نافون نت

 • ارائه راهکار های مناسب با بودجه کسب و کار شما
 • انعطاف در زمینه تهجیزات مورد استفاده
 • خدمات سفارشی با توجه به نیاز کارفرما
 • ارائه مشاوره دقیق و بازدید حضوری
 • تعرفه های مناسب و پشتیبانی 24 ساعت

در این بخش، ارائه مشاوره‌های تخصصی و ایده‌های مناسب در زمینه نصب و راه‌اندازی شبکه، پسیو شبکه، طراحی شبکه، راه‌اندازی اتاق سرور، خرید تجهیزات شبکه- سرور و کامپیوتر، نصب دوربین مداربسته، نصب سانترال پاناسونیک و … ، نصب UPS و خدمات انفورماتیک به شرکت‌ها، کارخانجات و … هدف اصلی شرکت نافون نت می‌باشد. این ایده‌ها و راهکارها با در نظر گرفتن شرایط خاص هر شرکت و همچنین معیارهایی چون هزینه، کیفیت، سرعت، امکان‌سنجی، آینده‌نگری صورت می‌گیرد. شرکت نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری نافون نت خدمات مشاوره تخصصی خود را به صورت (تلفنی و حضوری) به مشتریان عزیز در اصفهان ارائه می‌دهد.

 خدمات شبکه نافون نت

 • ارائه مشاوره تخصصی در پیاده سازی انواع سرویسها و سرورهای تحت شبکه
 • پشتیبانی و تامین امنیت شبکه
 • خدمات اکتیو و پسیو شبکه
 • پیکر بندی و پیاده سازی شبکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  خانهخدماتتماسارتباط با ما